English French German Italian Polish Russian Spanish Ukrainian
ВІТАННЯ РЕКТОРОВІ PDF Друк e-mail
alt      Кафедра філософії, співпрацівники кафедрального сайту, який посильно   оприлюднює нашу творчу  працю во славу Університету, ВІТАЮТЬ академіка  АНДРУЩЕНКА ВІКТОРА  ПЕТРОВИЧА  З ПРИСВО ЄННЯМ  ЙОМУ  РІДКІСНОЇ  І  НАЙПРЕСТИЖНІШОЇ  ПРЕМІЇ  імені  ГРИГОРІЯ СКОВОРОДИ. Ми  вдячні  Ректорові за  щирі і високі оцінки нашої скромної   роботи.  А  про об"єктивність ректорських оцінок свідчить хоча б  та її продукція, яка розміщена тут. Про неї,  про Університет читають наші колеги з інших країн  і з захватом запрошують до участі у спільних книжках, до публікування у їхніх журналах, до участі у цікавих проектах.  То ж і ми наслідуємо приклад Ректора, який скрізь пропагує   Драгомановський педагогічний, демонструючи творчі досягнення   його директорів, завідуючих кафедрами, викладачів. Бо найкраща пропаганда сьогодні  -  демонстрація успішних доробків.

Хто на сайті

Відвідувачі